Vitajte na mojom blogu

Ahojte, vitajte na mojom blogu, ktorý bude predovšetkým o fotografii, ktorá je mojou vášňou už nejaký ten rôčik. Venujem sa predovšetkým modelingovému portrétovaniu nových tvárí, ale samozrejme pracujem aj s tými skúsenými. Zhotovujem pre modelky portfólia alebo ich dopĺňam. Je to krásna práca, ktorá vždy prinesie novú skúsenosť.

Milujem čiernobielu fotografiu, ale nevyhýbam sa ani tej farebnej, ktorá ma taktiež svoje čaro. Spolupráca s modelingovým svetom začala okolo roku 2012-2013 na Slovensku (Žilina). Dnes pôsobím ako na Slovensku, tak aj v Českej republike, kde momentálne žijem (Praha).

Mojim veľkým snom a cieľom je Miláno, kde by som veľmi rád spolupracoval s niektorými modelingovými agentúrami. A čo bude ešte ďalej, to momentálne vedia len hviezdy. :) Dnes tvoríme tým s mojou priateľkou Martinkou, ktorá je v oblasti make-upu veľmi skúsená a taktiež styling je viac-menej na nej. Je to moja veľká opora, ako v živote, tak aj v práci. Spoločne nás to baví a nie je asi nič krajšie, ako mať spoločný sen. :)
 Na blogu vám budem prinášať novinky a postrehy z mojej práce a sem tam aj niečo mimo nej. :) Takže prajem krásne dni a vidíme sa neskôr. :)


Miroslav

Using Format